Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą jednodniowych wycieczek z Warszawy do: Auschwitz/Kraków, Wieliczka/Kraków, Gdańsk, Toruń, Białowieski Park Narodowy oraz po Warszawie i okolicach (wycieczki tematyczne).

AUSCHWITZ / KRAKÓW

Auschwitz to największy nazistowski obóz śmierci, w którym w latach 1940-1945 hitlerowcy zamordowali około 1 500 000 ludzi głównie Żydów, Polaków, Romów oraz wielu innych narodowości.

 


WIELICZKA / KRAKÓW

Kopalnia Soli w Wieliczce to dziedzictwo kulturowe, które w 1978 roku zostało wpisane na listę UNESCO. Zapraszamy na zwiedzanie podziemnych korytarzy i komnat z bogato zdobioną wykutą w soli Kaplicą Błogosławionej Kingi.

 

GDAŃSK

Zapraszamy do jednego z najstarszych miast w Polsce, które wraz z Gdynią i Sopotem tworzą aglomerację zwaną Trójmiastem. Piękna zabytkowa zabudowa w sąsiedztwie Wełtawy z tysiącletnią historią.

 

TORUŃ

Miasto Mikołaja Kopernika w 1997roku zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Toruńska starówka z gotyckimi budynkami z czerwonej cegły jak również słynne toruńskie pierniki przyciągają rzesze turystów.

 


BIAŁOWIESKI PARK NARODOWY

Unikalny region Polski wpisany na listę UNESCO. Pierwotna, prastara dzika puszcza, jedyna taka w Europie, gdzie można spotkać dziko żyjące żubry.

 

WARSZAWA I OKOLICE

Największa aglomeracja Polski. Najdynamiczniej rozwijające się miasto z bogatą historią. Zapraszamy na wycieczki tematyczne: śladami kultury żydowskiej, Fryderyka Chopina, PRL itp.